^Do góry
Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie

Wydarzenia - Galeria

Zdjęcia

Odwiedziny strony

Dzisiaj161
Wczoraj308
Tydzień1444
Miesiąc5274
Ogólnie241655

Barka oraz Pater Noster

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

                                                                                               Zbąszyń, dnia  18 marca  2018 r.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    
                                                      Piąta Niedziela Wielkiego Postu                                                            


1. Dzisiaj o godz. 9.00 msza św ku czci św. Józefa. O godz. 14.30 Droga Krzyżowa. O godz. 15.00 Gorzkie Żale, potem msza św.

Jutro o godz. 9.00 na cmentarzu msza św. w kościele św. Mikołaja za zmarłych, których można polecić tuż przed mszą św. O godz. 17.00 msza św. w Nowym Dworze.

Od poniedziałku do piątku zapraszamy do odmawiania Koronki do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Droga Krzyżowa ulicami miasta w piątek o godz. 20.00. Gromadzimy się przed figurą Serca Pana Jezusa. Prosimy o udekorowanie okien i przyniesienie zniczy Po zakończonej Drodze Krzyżowej przechodzimy do kościoła adorować Relikwie Krzyża.

Biuro Parafialne w piątek czynne tylko od godz. 9.00 do godz. 10.00.

W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych.

Za tydzień Niedziela Palmowa. Na msze św. przychodzimy z palmami. Uroczyste wejście z palmami do kościoła podczas mszy św. o godz. 9.00 i 12.00. Po mszy wieczornej zapraszamy na pasyjne zamyślenie poprowadzone przez młodzież wraz z księżmi wikariuszami.

Spowiedź Wielkanocna w Wielki Poniedziałek, 26 marca.

W Wielki Piątek chorych odwiedzą szafarze od godz. 9.00. Prosimy zgłaszać chorych osobiście lub telefonicznie.

W czwartek po mszy św. wieczornej nauka dla rodziców i chrzestnych, których dzieci przyjmą chrzest w niedzielę Zmartwychwstania.

2. Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz remontów, za dotychczas złożoną daninę oraz za ofiary składane na kwiaty do Grobu Pańskiego.

W środę o godz. 16.30 można odbierać alby dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej, po mszy wieczornej spotkanie z rodzicami tych dzieci.

Eucharystyczny Ruch Młodych rozprowadza przed kościołem świece wielkanocne.

W naszym Kościele zbieramy dary w postaci żywności, słodyczy, środków chemicznych oraz datków pieniężnych. Składać je będzie można do koszy przy ołtarzu Serca Pana Jezusa i do skarbony św. Antoniego. Dary serca zostaną dostarczone potrzebującym rodzinom naszej parafii.

W piątek odbędzie się Ekstremalna Droga Krzyżowa. Zanim pątnicy wyruszą na 42-kilometrową trasę Wolsztyn – Zbąszyń, o godz. 20.00 wezmą udział we Mszy św. w wolsztyńskiej Farze. Wszystkich, którzy czują się na siłach zapraszamy do uczestnictwa w tej niezwykłej wędrówce.Rejestracja i więcej informacji na stronie internetowej. Szczegóły w gablocie.

3. Odeszła do wieczności śp. Bronisława Mirek ze Strzyżewa. Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie.

Na prośbę:

W piątek na terenie Liceum w Zbąszyniu można będzie oddać honorowo krew. Szczegóły w gablocie.

kolegiata
Kolegiata
Pomnik Papieża
Pomnik Karola Wojtyły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies są plikami, które zawierają dane informatyczne. Są przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Wykorzystywane są do poprawnej pracy strony internetowej. Zawartością takich plików są najczęściej dane nt. nazwy strony internetowej z której pochodzą, czasu ważności takiego pliku, unikalnego numeru czy danych.

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl.pl wykorzystywane są pliki cookies innych firm np. Google, dla której realizowane są kampanie reklamowe. Aby zapoznać się polityką firm trzecich należy udać się na ich witryny.

Zdecydowana większość przeglądarek internetowych jest początkowo skonfigurowana na automatyczną akceptację ciasteczek. Oznacza to, że owe pliki są pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia końcowego. Istnieje możliwość konfiguracji przeglądarki według własnych potrzeb np. całkowitą odmowę zapisu plików cookies, odmowę zapisu tylko plików od stron trzecich czy też nawet wyświetlanie specjalnego komunikatu z pytaniem odnośnie akceptacji zapisu. By pomóc naszym internautom przygotowaliśmy odnośniki do stron, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. zmiany konfiguracji cookies najpopularniejszych przeglądarek:

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  • stałe - usuwane są po ich wygaśnięciu, ważności lub ręcznym usunięciu przez użytkownika np. w panelu przeglądarki
  • sesyjne - te ciastka są usuwane po zamknięciu przeglądarki internetowej. Są to pliki tymczasowe.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach:

  • logowania do konkretnych usług,
  • badania zachowania użytkowników w serwisie,
  • dopasowania treści dla konkretnego czytelnika,
  • zabezpieczaniu danych formularzy internetowych.

Niektóre z funkcji serwisu mogą nie działać prawidłowo w przypadku odrzucenia ciasteczka, za co nie serwis www.parafia.zbaszyn.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Jeśli nie akceptujesz zasad cookies w serwisie www.parafia.zbaszyn.pl prosimy, abyś opuścił serwis.

Wnętrze Kolegiaty
Wnętrze Kolegiaty
Copyright © 2013. Parafia Zbąszyń | Wykonanie: idone.pl  Rights Reserved.