^Do góry
Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie

Wydarzenia - Galeria

Zdjęcia

Odwiedziny strony

Dzisiaj57
Wczoraj244
Tydzień301
Miesiąc3743
Ogólnie190748

Barka oraz Pater Noster

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

                                                                                               Zbąszyń, dnia  16 lipca  2017 r.

                    OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   
          15 Niedziela zwykła

1. W czasie wakacji msze św. w dni powszednie o godz. 7.00 i 18.00.

W sobotę o godz. 17.00 msza św. chrzcielna (instrukcja w piątek po mszy św. wieczornej). O godz. 18.00 nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, potem msza św.

Od poniedziałku do piątku Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00.

Poświęcenie pojazdów i błogosławieństwo kierowców odbędzie się za tydzień w niedzielę, po mszy św. o godz. 12.00.

Witamy w naszej parafii ks. neoprezbitera Tomasza Łukaszewskiego, który będzie posługiwał na stanowisku wikariusza. Życzymy, wszelkich darów Ducha św. na rozpoczynającej się dla niego nowej drodze życia.

2. W kiosku parafialnym do nabycia prasa katolicka.

Za tydzień o godz. 15.30 zapraszamy do kina parafialnego na film „ Ślady stóp”.

3. Dzisiaj składka remontowa. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. Odeszły do wieczności śp. Irena Dombrowska z ul. Łąkowej, śp. Aleksandra Pijanowska z ul. Senatorskiej. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie.

Na prośbę:

Dzisiaj Klub Cenne Krople w Zbąszyniu zaprasza do wzięcia udziału w wakacyjnej akcji krwiodawstwa od godz. 9.00 – 14.00 w Domu Katolickim przy Placu Rybaki. Szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem.

kolegiata
Kolegiata
Pomnik Papieża
Pomnik Karola Wojtyły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies są plikami, które zawierają dane informatyczne. Są przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Wykorzystywane są do poprawnej pracy strony internetowej. Zawartością takich plików są najczęściej dane nt. nazwy strony internetowej z której pochodzą, czasu ważności takiego pliku, unikalnego numeru czy danych.

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl.pl wykorzystywane są pliki cookies innych firm np. Google, dla której realizowane są kampanie reklamowe. Aby zapoznać się polityką firm trzecich należy udać się na ich witryny.

Zdecydowana większość przeglądarek internetowych jest początkowo skonfigurowana na automatyczną akceptację ciasteczek. Oznacza to, że owe pliki są pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia końcowego. Istnieje możliwość konfiguracji przeglądarki według własnych potrzeb np. całkowitą odmowę zapisu plików cookies, odmowę zapisu tylko plików od stron trzecich czy też nawet wyświetlanie specjalnego komunikatu z pytaniem odnośnie akceptacji zapisu. By pomóc naszym internautom przygotowaliśmy odnośniki do stron, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. zmiany konfiguracji cookies najpopularniejszych przeglądarek:

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  • stałe - usuwane są po ich wygaśnięciu, ważności lub ręcznym usunięciu przez użytkownika np. w panelu przeglądarki
  • sesyjne - te ciastka są usuwane po zamknięciu przeglądarki internetowej. Są to pliki tymczasowe.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach:

  • logowania do konkretnych usług,
  • badania zachowania użytkowników w serwisie,
  • dopasowania treści dla konkretnego czytelnika,
  • zabezpieczaniu danych formularzy internetowych.

Niektóre z funkcji serwisu mogą nie działać prawidłowo w przypadku odrzucenia ciasteczka, za co nie serwis www.parafia.zbaszyn.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Jeśli nie akceptujesz zasad cookies w serwisie www.parafia.zbaszyn.pl prosimy, abyś opuścił serwis.

Wnętrze Kolegiaty
Wnętrze Kolegiaty
Copyright © 2013. Parafia Zbąszyń | Wykonanie: idone.pl  Rights Reserved.