^Do góry
Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie

Wydarzenia - Galeria

Zdjęcia

Odwiedziny strony

Dzisiaj120
Wczoraj216
Tydzień604
Miesiąc4498
Ogólnie269634

Barka oraz Pater Noster

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

                                                                                               Zbąszyń, dnia 24 czerwca  2018 r.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    
                                                    12 Niedziela Zwykła

Narodzenie Św. Jana Chrzciciela


1. Zapowiedziane dzisiaj uwielbienie/koncert odbędzie się za tydzień w niedzielę, po mszy świętej wieczornej.

Dzisiaj po mszy św. o godz. 9.00 spotkanie z chętnymi chcącymi wyjechać na pielgrzymkę autobusową do Wilna. Są jeszcze wolne miejsca.

W sobotę o godz. 18.00 nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, po niej msza św.

Koronka do Miłosierdzia Bożego od poniedziałku do piątku o godz. 15.00.

W piątek uroczystość św. app. Piotra i Pawła. Msze św. o godz.7.00, 8.00, 9.00, 18.00.

W niedzielę po mszy św. o godz. 9.00 wymiana tajemnic różańca.

2. W piątek parafia nasza organizuje pielgrzymkę dla chorych i osób starszych na Wielki Odpust Matki Bożej w Wieleniu Zaobrzańskim. Zapisy u szafarzy oraz w zakrystii. Wyjazd o godz. 9.00 z parkingu naprzeciw księgarni. Ksiądz proboszcz sanktuarium Marian Szymański zaprasza również strażaków w czwartek.

Dzisiaj zapraszamy do kina parafialnego na komedię pt."Facet na miarę". Projekcja filmu rozpocznie się o godz.15.30. Podczas wszystkich meczów reprezentacji Polski organizowane będą strefy kibica w Kinie Parafialnym w Domu Katolickim oraz w Remizie Strażackiej OSP w Zbąszyniu.

Odwiedziny chorych będą w pierwszą sobotę września.

3. Dziękujemy za ofiary złożone na rzecz remontów w parafii.

W kiosku kościelnym do nabycia prasa katolicka.

4. Odeszli do wieczności: śp. Kazimierz Napierała z Nowego Dworu, śp. Helena Gryska z Przyprostyni, śp. Halina Basińska z ul. Sportowej, śp. Bronisława Grasza z ul. Senatorskiej – pogrzeb w poniedziałek, śp. Maria Sypniewska z ul. Kolejowej – pogrzeb w poniedziałek. Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie.

kolegiata
Kolegiata
Pomnik Papieża
Pomnik Karola Wojtyły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies są plikami, które zawierają dane informatyczne. Są przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Wykorzystywane są do poprawnej pracy strony internetowej. Zawartością takich plików są najczęściej dane nt. nazwy strony internetowej z której pochodzą, czasu ważności takiego pliku, unikalnego numeru czy danych.

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl.pl wykorzystywane są pliki cookies innych firm np. Google, dla której realizowane są kampanie reklamowe. Aby zapoznać się polityką firm trzecich należy udać się na ich witryny.

Zdecydowana większość przeglądarek internetowych jest początkowo skonfigurowana na automatyczną akceptację ciasteczek. Oznacza to, że owe pliki są pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia końcowego. Istnieje możliwość konfiguracji przeglądarki według własnych potrzeb np. całkowitą odmowę zapisu plików cookies, odmowę zapisu tylko plików od stron trzecich czy też nawet wyświetlanie specjalnego komunikatu z pytaniem odnośnie akceptacji zapisu. By pomóc naszym internautom przygotowaliśmy odnośniki do stron, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. zmiany konfiguracji cookies najpopularniejszych przeglądarek:

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  • stałe - usuwane są po ich wygaśnięciu, ważności lub ręcznym usunięciu przez użytkownika np. w panelu przeglądarki
  • sesyjne - te ciastka są usuwane po zamknięciu przeglądarki internetowej. Są to pliki tymczasowe.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach:

  • logowania do konkretnych usług,
  • badania zachowania użytkowników w serwisie,
  • dopasowania treści dla konkretnego czytelnika,
  • zabezpieczaniu danych formularzy internetowych.

Niektóre z funkcji serwisu mogą nie działać prawidłowo w przypadku odrzucenia ciasteczka, za co nie serwis www.parafia.zbaszyn.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Jeśli nie akceptujesz zasad cookies w serwisie www.parafia.zbaszyn.pl prosimy, abyś opuścił serwis.

Wnętrze Kolegiaty
Wnętrze Kolegiaty
Copyright © 2013. Parafia Zbąszyń | Wykonanie: idone.pl  Rights Reserved.