^Do góry
Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie

Wydarzenia - Galeria

Zdjęcia

Odwiedziny strony

Dzisiaj5
Wczoraj165
Tydzień170
Miesiąc2570
Ogólnie355515

Barka oraz Pater Noster

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

                                                                                               Zbąszyń, dnia 17 listopada 2019 r.



OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    
33 Niedziela Zwykła

 


1. Za tydzień Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Spotkanie dla Eucharystycznego Ruchu Młodych przed uroczystością patronalną w piątek o godz. 16.30 w Domu Katolickim. W niedzielę o godz. 12.00 odnowienie przyrzeczeń i przyjęcie nowych członków ERM - u.

Po mszy św. spotkanie z rodzicami, których dzieci przygotowują się do przyjęcia Pierwszej Komunii św.

Po wieczornej Mszy Świętej zapraszamy na uwielbienie wraz z namaszczeniem olejami św. Charbela, które poprowadzi zespół młodzieżowy z naszej parafii Nowe Oblicze Uwielbienia. Zagrają również ks. Radosław i ks. Tomasz.

W sobotę o godz. 17.00 msza św. chrzcielna. W piątek po wieczornej mszy św. instrukcja dla rodziców

Za zmarłych polecanych w wymieniankach modlimy się w czasie mszy św. w tygodniu.

Od poniedziałku do piątku Koronka do Miłosierdzia Bożego o godz.15.00.

2. Kino Parafialne zaprasza dzisiaj o godz.15.30 na film pt." UKRYTE PIĘKNO".

W środę o godz. 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Nauczycieli. Zapraszamy wszystkich chętnych.

W czwartek o godz. 18.30 spotkanie grupy biblijnej.

W piątek:

- po mszy wieczornej spotkanie pielgrzymów, którzy pielgrzymowali w sierpniu do Gietrzwałdu

- o godz. 19.00 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży.

W sobotę w hali Zbąszynianka dzięki życzliwości Centrum Sportu odbędzie się od godz. 9.30 kolejny turniej piłki nożnej ministrantów im. Ks. Krzysztofa Kaczmarka.

Za tydzień w niedzielę Grupa Modlitewna św. Ojca Pio i św. Jana Pawła II zaprasza na film pt. „ Nieplanowane ”. Projekcja filmu odbędzie się w kinie w Buku. Wyjazd z parkingu IKEA ZBĄSZYŃ o godz.12.20. Koszt przejazdu i seansu 25 zł, który składamy w zakrystii do czwartku.Film jest świadectwem niezwykle delikatnym, nieoskarżającym nikogo, ukazującym prawdę, która odmienia postawy ludzkie. Od jego premiery dziewięć stanów USA wprowadziło ustawodawstwo mające na celu ochronę nienarodzonych. W tym też czasie pod wpływem filmu 100 pracowników aborcyjnych zrezygnowało z pracy.

3. Dzisiaj składka remontowa. Bóg zapłać za złożone ofiary oraz za wszelką okazaną pomoc naszej parafii. W kiosku kościelnym do nabycia prasa katolicka.

kolegiata
Kolegiata
Pomnik Papieża
Pomnik Karola Wojtyły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies są plikami, które zawierają dane informatyczne. Są przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Wykorzystywane są do poprawnej pracy strony internetowej. Zawartością takich plików są najczęściej dane nt. nazwy strony internetowej z której pochodzą, czasu ważności takiego pliku, unikalnego numeru czy danych.

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl.pl wykorzystywane są pliki cookies innych firm np. Google, dla której realizowane są kampanie reklamowe. Aby zapoznać się polityką firm trzecich należy udać się na ich witryny.

Zdecydowana większość przeglądarek internetowych jest początkowo skonfigurowana na automatyczną akceptację ciasteczek. Oznacza to, że owe pliki są pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia końcowego. Istnieje możliwość konfiguracji przeglądarki według własnych potrzeb np. całkowitą odmowę zapisu plików cookies, odmowę zapisu tylko plików od stron trzecich czy też nawet wyświetlanie specjalnego komunikatu z pytaniem odnośnie akceptacji zapisu. By pomóc naszym internautom przygotowaliśmy odnośniki do stron, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. zmiany konfiguracji cookies najpopularniejszych przeglądarek:

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  • stałe - usuwane są po ich wygaśnięciu, ważności lub ręcznym usunięciu przez użytkownika np. w panelu przeglądarki
  • sesyjne - te ciastka są usuwane po zamknięciu przeglądarki internetowej. Są to pliki tymczasowe.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach:

  • logowania do konkretnych usług,
  • badania zachowania użytkowników w serwisie,
  • dopasowania treści dla konkretnego czytelnika,
  • zabezpieczaniu danych formularzy internetowych.

Niektóre z funkcji serwisu mogą nie działać prawidłowo w przypadku odrzucenia ciasteczka, za co nie serwis www.parafia.zbaszyn.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Jeśli nie akceptujesz zasad cookies w serwisie www.parafia.zbaszyn.pl prosimy, abyś opuścił serwis.

Wnętrze Kolegiaty
Wnętrze Kolegiaty
Copyright © 2013. Parafia Zbąszyń | Wykonanie: idone.pl  Rights Reserved.