^Do góry
Get Adobe Flash player

Szukaj na stronie

Wydarzenia - Galeria

Zdjęcia

Odwiedziny strony

Dzisiaj42
Wczoraj95
Tydzień250
Miesiąc1985
Ogólnie346820

Barka oraz Pater Noster

Ogłoszenia Duszpasterskie

 

                                                                                               Zbąszyń, dnia 15 września 2019 r.OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE    
24 Niedziela Zwykła

 


1. Dzisiaj po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie informacyjne z rodzicami, których dzieci przyjmą Pierwszą Komunię św. w przyszłym roku.

W sobotę o godz.18.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy, po niej msza św.:

Od poniedziałku do piątku o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

2. Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży w piątek o godz. 19.00 w Domu Katolickim.

Dzisiaj o godz.15.30 kino parafialne zaprasza na film pt.” Wciąż ją kocham”.

Tegoroczna pielgrzymka wokół jeziora odbędzie się w sobotę 5 października.

3. Dzisiaj składka remontowa. Bóg zapłać za ofiary składane na rzecz remontów.

W kiosku do nabycia prasa katolicka.

W piątek o godz.19.00 rozpocznie się Kurs Przedmałżeński.

Odeszli do wieczności: śp. Tadeusz Nowak z Rynku, śp. Stanisław Markowiak z ul. Jeziornej, śp. Janina Peda z ul. Miodowej, śp. Regina Lenhardt z Nądni - pogrzeb we wtorek. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

4. Na prośbę: Koło Gospodyń Wiejskich w Nądni serdecznie zaprasza dzisiaj na DEGUSTACJĘ POTRAW I KIERMASZ PRZETWORÓW DOMOWYCH o godzinie 15.00 w Sali Wiejskiej w Nądni.

W niedzielę 22 września odbędzie się 32. Bieg Zbąskich. Oprócz biegu głównego rozgrywanego na dystansie półmaratonu, zaplanowano wiele biegów dla dzieci i młodzieży. Start i meta przy hali sportowej "Zbąszynianka". Zapraszamy do udziału i kibicowania. Szczegóły na plakatach i stronach internetowych. Jednocześnie organizatorzy informują, że od godziny 10.45 do godziny 15.00 wystąpią znaczne utrudnienia w ruchu na trasie biegu. Całkowicie zamknięta będzie od godziny 13.00 do godziny 15.00, droga wojewódzka nr 302 w ciągu ulic 17 - Stycznia i Mostowa wraz z ulicami przyległymi - w tym czasie ruch do posesji mieszkańców będzie niemożliwy. W związku z powyższym prosimy o zapoznanie się z wprowadzoną zmianą organizacji ruchu i dostosowanie się do poleceń służb zabezpieczających. Za utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

kolegiata
Kolegiata
Pomnik Papieża
Pomnik Karola Wojtyły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Pliki cookies są plikami, które zawierają dane informatyczne. Są przechowywane na urządzeniu końcowym Użytkownika. Wykorzystywane są do poprawnej pracy strony internetowej. Zawartością takich plików są najczęściej dane nt. nazwy strony internetowej z której pochodzą, czasu ważności takiego pliku, unikalnego numeru czy danych.

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl.pl wykorzystywane są pliki cookies innych firm np. Google, dla której realizowane są kampanie reklamowe. Aby zapoznać się polityką firm trzecich należy udać się na ich witryny.

Zdecydowana większość przeglądarek internetowych jest początkowo skonfigurowana na automatyczną akceptację ciasteczek. Oznacza to, że owe pliki są pobierane i zapisywane w pamięci urządzenia końcowego. Istnieje możliwość konfiguracji przeglądarki według własnych potrzeb np. całkowitą odmowę zapisu plików cookies, odmowę zapisu tylko plików od stron trzecich czy też nawet wyświetlanie specjalnego komunikatu z pytaniem odnośnie akceptacji zapisu. By pomóc naszym internautom przygotowaliśmy odnośniki do stron, gdzie można znaleźć więcej informacji nt. zmiany konfiguracji cookies najpopularniejszych przeglądarek:

W serwisie www.parafia.zbaszyn.pl wykorzystywane są dwa rodzaje cookies:

  • stałe - usuwane są po ich wygaśnięciu, ważności lub ręcznym usunięciu przez użytkownika np. w panelu przeglądarki
  • sesyjne - te ciastka są usuwane po zamknięciu przeglądarki internetowej. Są to pliki tymczasowe.

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies w celach:

  • logowania do konkretnych usług,
  • badania zachowania użytkowników w serwisie,
  • dopasowania treści dla konkretnego czytelnika,
  • zabezpieczaniu danych formularzy internetowych.

Niektóre z funkcji serwisu mogą nie działać prawidłowo w przypadku odrzucenia ciasteczka, za co nie serwis www.parafia.zbaszyn.pl nie ponosi odpowiedzialności.

Jeśli nie akceptujesz zasad cookies w serwisie www.parafia.zbaszyn.pl prosimy, abyś opuścił serwis.

Wnętrze Kolegiaty
Wnętrze Kolegiaty
Copyright © 2013. Parafia Zbąszyń | Wykonanie: idone.pl  Rights Reserved.